• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با شبکه‌های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان

کارگاه آموزشی آشنایی با شبکه‌های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان با هدف آشنایی مخاطبان با انواع شبکه‌های اجتماعی و چگونگی ساز و کار هریک از آنها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی زیتون، در کارگاه آموزشی آشنایی با شبکه‌های اجتماعی، به تفاوت رسانه‌های جمعی و اجتماعی پرداخته شد. همچنین شبکه‌های اجتماعی به عنوان یک رسانه اجتماعی، ویژگی‌ها و مزایای آن در جهت تاثیرگذاری بر افراد از دیگر موضواعت مطحر شده در این کارگاه بود.

مهدی مدیرزاده مدرس این دوره در این خصوص گفت: هرکدام از شبکه‌های اجتماعی و نرم‌افزارهای پیام رسان ویژگی‌های تجاری منحصر به فردی دارند و براساس کاری که ما می‌کنیم می‌توانند هرکدام به نوعی مورد استفاده قرار گیرند.

وی ادامه داد: با توجه به موضوع انتخاب شده، در این کارگاه سعی کردیم ساز و کار شبکه‌های اجتماعی مهم فیسبوک، گوگل پلاس، اینستاگرام، توئیتر و نرم‌افزارهای پیام رسان واتس اپ و تلگرام هرکدام به طور کلی معرفی شدند و روش های افزایش فالوئر در آنها را بررسی کنیم.

مدیرزاده در ادامه به مشارکت اعضای در کلاس اشاره کرد و گفت: از دانش آموختگان در کلاس هم خواسته شد که با شناختی که از این شبکه‌ها پیدا کردند بهترین شبکه اجتماعی را در خصوص حرفه مربوط به خود بیان کنند.

وی تصریح کرد: همچنین در بخش دوم کلاس شیوه‌های برندینگ در شبکه های اجتماعی و کسب و کار در آن‌ها بیشتر مورد بحث قرار گرفت و مشخص شد برای راه اندازی یک شبکه اجتماعی یک برنامه ریزی و پلن دقیقی نیاز است تا موفقیت حاصل شود.

گفتنی است با توجه به استقبال دانش آموختگان و با توجه به اینکه این کارگاه صرفا مباحث کلی بود قرار شد کارگاه‌های بیشتر و حرفه‌ای تری در این زمینه و در آینده برگزار شود.

 

8 جولای, 2018

0 پاسخ به "برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با شبکه‌های اجتماعی و نرم افزارهای پیام رسان"

    ارسال یک پیغام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون فرهنگی تبلیغی زیتون می باشد.