• ورود
  • سبد خرید شما خالی است.

افتتاح سایت آکادمی زیتون به مناسبت عید سعید فطر

کانون فرهنگی تبلیغی زیتون فلسفه و ماهیت وجودی خویش را ترویج و نشر فرهنگ و نام امام حسین علیه السلام قرارداده است. این سازمان مردم نهاد سالها به طور مستقل و با رویکرد حرفه ای به طور تخصصی  در حوزه موضوعات مرتبط با سیدالشهدا مشغول به فعالیت بوده است. تمامی دوستداران امام حسین علیه السلام، نخبگان و قشر تحصیلکرده، مسلمانان و مسیحیان مدرن و تجددگرای غیر معاند با موضوع موسسه مخاطبان این گروه را تشکیل داده اند.

در راستای ماموریتهای زیتون و با توجه به ضرورت رفع نیازهای فکری و محتوایی جامعه مخاطبان و ارتقاء سطح علمی، فرهنگی و مهارتی مشتاقان اندیشه و معرفت  در اردیبهشت ماه 1396 واحد آموزش با نام «آکادمی زیتون» راه اندازی شد. این واحد با اهداف استفاده از پتانسیل موجود در مجموعه برای نشر وانتقال پیام به مخاطبین، ارتقای سطح آگاهی آنها ، اشتراک گذاری تجربیات گروه زیتون با گروه های مشابه، افزایش نفوذ اجتماعی موسسه زیتون و درنتیجه گسترش دامنه مخاطبان فعالیت خود را  آغاز نموده است.

و اکنون به اطلاع کلیه مخاطبان و همراهان محترم کانون فرهنگی تبلیغی زیتون می رسانیم که  به مناسبت عید سعید فطر، سایت واحد آموزش این سازمان مردم نهاد به نام “ آکادمی زیتون ” افتتاح کردید.هدف از راه اندازی این سایت افزایش سرعت در اطلاع رسانی، سهولت و گسترش ارتباط با مخاطبان، اخذ بازخورهای شرکت کنندگان در مورد دوره ها و کارگاههای برگزار شده و در نهایت ارتقای کیفیت خدمات آموزشی ارائه شده می باشد.

 

 

19 جولای, 2017

0 پاسخ به "افتتاح سایت آکادمی زیتون به مناسبت عید سعید فطر"

    ارسال یک پیغام

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون فرهنگی تبلیغی زیتون می باشد.